Co děláme

Poradenství a přehledná řešení složitých technických problémů

Máte problém s připojením k internetu, počítač se nechová, tak jak byste si představovali, tiskárna netiskne, dělá šmouhy? Nebo se Vám zpomalil počítač a vy neznáte důvod? Počítač pořád hlásí chybu typu program neodpovídá.

Máte jakýkoliv jiný problém s IT technikou?​ Obraťte se na naše profesionály!

 
Správa počítačové sítě

Potřebujete někoho, kdo se vám postará o počítačovou síť a její kompletní zabezpečení? Nemáte vyřešené zálohování? Potřebujete mít zálohy na různých místech? Nalezneme pro vás nejideálnější řešení​.

Migrace serverů Windows na novou verzi, migrace Exchange, SQL a Sharepoint serverů je to, co umíme!

 
Záchrana dat

Přestal vám fungovat HDD flashdisk paměťová karta nebo jiné paměťové zařízení a vy se nemůžete dostat ke svým datům? Toto je služba určená přesně pro vás

Služba Data Rescue je práce s obrovskou databází znalostí a zkušeností, kterou náš tým za více jak dvacet let práce se systémy osobních počítačů a jejich sítí.

 
Audit bezpečnosti počítačové sítě

Máte pocit, že z vaší firemní počítačovou sítí není něco v pořádku? Uchováváte ve vašich počítačích důležité know-how a máte obavy, že se vám do sítě dostane neautorizovaná osoba? Máte možnost využít služeb našich odborníků, kteří vám speciálním softwarem projdou vaši síť a následně vám podají zprávu, co je třeba změnit ve vaší síti, aby byla bezpečnost na co nejvyšší úrovni.

V případě nalezení bezpečnostních chyb vám je pomůžeme odstranit.

Jak testování probíhá? Jsme schopni nasimulovat útoky na Vaši síť a zároveň monitorovat bezpečnostní programy, jak se při útocích budou chovat. Můžeme otestovat průchodnost firewallu zvenčí. Testujeme, zda vaši zaměstnanci mají přístup pouze do míst, která jsou pro ně určena.

 

IP telefony – 3CX

Nabízíme implementaci telefonního systému 3CX pro Windows. Funguje na bázi softwareové IP PBX a nahrazuje tradiční hardwarové či automatické pobočkové ústředny. Využívá standardu SIP – snadněji umožňuje uživateli používat jakýkoliv telefon, který podporuje SIP (a to ať už hardwarový či softwarový telefon)​​

 
IP Kamerové systémy​

Kamerové systémy pomohly již na mnoha místech snížit kriminalitu na minimum. Tyto systémy se využívají téměř všude – v obchodech, na veřejných místech, na parkovištích, v prostředcích hromadné dopravy – vždy za účelem ochrany majetku a zdraví. Za poslední roky lidé vyžadují kamery také na zahrady a monitorování rodinných domků.

Jsme připraveni najít nejlepší možnou cestu pro ochranu vás a vašeho okolí. Chcete mít svůj majetek pod dohledem odkudkoliv? Lze sledovat obraz odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.​