O nás

Naše společnost poskytuje computer servis a privátní poradenství specializované na integrovanou řídící analýzu a zpracování dat. Už při svém založení jsme si řekli, že když na západ, tak pořádně!
A od roku 1992, kdy vznikla, byli našimi zákazníky nejrenomovanější firmy, jako jsou APP systems, v našem regionu jsou to pak např.  AMON & Co, s.r.o., Carvac, s.r.o., ELEKTRO EURON spol. s r.o., Výtahy Pivoňka, všechny základní školy v regionu, Dřevospol Ivančík s.r.o., Fons s.r.o., Antonín Chvojka-strojírenská výroba či MKS technical textiles s.r.o. Jejich počítače jsou v naší péči. Zeptejte se jich, jak jsou spokojeni!

Náš přístup:

Neběží Vám Váš počítač či server tak, jak byste si představovali? Plánujete upgrade či nákup počítače nebo serveru? Zlobí některá periferie, nejde pořádně nainstalovat ovladač, Windows 10, Windows 8, Windows 7 nebo Vista nepracují tak, jak by se od nich čekalo? Windows Server 2012 R2/2012 /2008 hlásí :“kontaktujte svého prodejce“ nebo je výkon Vašich aplikací nízký? Pak jsme tu my! Zkuste nás! Neexistuje problém či závada na Vašem počítači nebo ve Vaší síti, kterou bychom nedokázali vyřešit. Najednou je jasno, problémy dlouho nepřekonatelné jsou pojmenovány, mají řešení a cenu a můžeme je společně začít realizovat. Ceny lidové, kvalita prověřená dvaceti lety naší práce a stovkami spokojených zákazníků. Zeptejte se na nás ostatních!